O nás

Nabízíme služby v oblasti komínů a komínových systémů, moderních krbů, krbových kamen a veškerých kominických služeb. Máme vlastní výrobu flexibilních komínových vložek s distribucí našim odběratelům.

Historie

Historie více než 70leté rodinné tradice v kominickém řemesle se začala psát už v roce 1946, kdy se náš otec a dědeček, p. Stanislav Herman z Ivanovic na Hané, rozhodl vyučit kominíkem. A tím se také v roce 1949 stal, když v učňovské kominické škole v Bystřici pod Hostýnem převzal výuční list. Celý svůj život, napříč politickými režimy, kominické řemeslo s láskou vykonával.

Pokračování v tradici krásného řemesla a touha posunout jeho úroveň v regionu na špičku byly impulzem k rozhodnutí vnuka p. Hermana, Petra Kupčíka (dnešního jednatele společnosti KOMINEX CZ), vyučit se také kominíkem, posléze i kamnářem. Jako živnostník pak několik let vykonával řemeslo pod obchodní značnou „KOMÍNY EXPRES“, aby pod vedením svého dědečka nabyl zkušeností.

V roce 2008 jednatelé Kupčík Petr a Sasková Irena (vnuk a dcera p. Hermana), založili společnost KOMINEX CZ – název je zkratkou odvozenou od původní obchodní značky „KOMÍNY EXPRES“. A začala se psát zcela nová historie rodinné firmy.

Současnost

Dnes vám můžeme nabídnout své služby v oblasti komínů a komínových systémů, moderních krbů, krbových kamen a veškerých kominických služeb. Máme vlastní výrobu flexibilních komínových vložek s distribucí našim odběratelům. Můžete nás navštívit v naší specializované prodejně, nebo nakoupit v našem internetovém obchodě. Naše montážní skupiny vám postaví nebo opraví jakýkoli komín dle vašeho přání.

Jsme tu pro vás, pro vás chceme být stále lepší….

                                           

   Kupčík Petr, Sasková Irena, jednatelé