Kachlová kamna

Kamna s nejlepšími akumulačními schopnostmi, která vydrží sálat teplo ještě několik hodin po dohoření posledních plamenů.

Zvažujete koupi kachlových kamen a nevíte, která vybrat? Zaměřujeme se především na prodej kachlových kamen od největšího evropského výrobce keramických kachlů Hein, dále pak na osvědčenou českou klasiku Romotop nebo cenově dostupnější kamna Haas+Sohn. Na trhu však existuje velký výběr kachlových kamen od různých výrobců a spolu vybereme ty nejlepší pro Vás.

Dříve patřila kachlová kamna k oblíbeným doplňkům do chalup a chat. Jelikož se dnes vyrábí jak tradiční, tak i moderní typy kachel, jsou čím dál tím více oblíbená i v moderních interiérech. Velkou výhodou je navíc i obrovský výběr barev a glazur. Pokud jste se tedy rozhodli právě pro kachlová kamna, určitě si z naší nabídky vyberete.

Kachlová kamna se vyznačují svými vynikajícími akumulačními schopnosti, kdy jsou schopny hřát ještě několik hodin po vyhasnutí plamenů. O to déle se ale musí rozehřívat. Sortiment je opravdu široký – najdete zde jak menší kamna s nižším výkonem, tak vysoce účinná topidla s dobrými akumulačními vlastnostmi.

Ještě účinnější varianta kachlový kamen je ta s teplovodním výměníkem, kterou můžete vytápět i celý dům.

Velkou novinkou jsou kachlové krby Hein s moderním a čistým designem sestávající z velkoformátových kachlů. Ideální varianta především pro ty, kteří se ještě nerozhodli, zda si zakoupit stojící krbová kamna nebo si vybudovat celou krbovou obestavbu s krbovou vložkou.

A údržba? Ta je u kachlových kamen velice snadná. Mnohdy můžete zapomenout na čistící prostředky a plně postačí, když kachle utřete vlhkým hadříkem.

 • Hlavní
  je kvalita

  Práci děláme pečlivě a budujeme s vámi dlouhodobý vztah. Vybíráme kvalitní a spolehlivé materiály.

 • Kompletní
  servis

  Máme bohaté zkušenosti v oboru a vždy si poradíme. Komíny stavíme, udržujeme je a provádíme revize.

 • Pobočky
  na Moravě

  Jsme jednička na Moravě, ale naši práci najdete po celé České republice. Máme tým odborníků.

 • Záruka
  spokojenosti

  Dáváme si záležet. Pokud byste s výsledkem nebyli spokojeni, bezbolestně vyřešíme reklamaci.